Політика конфіденційності

Ми дуже цінуємо Вашу довіру та не продаватимемо і не надаємо у користування Вашу інформацію іншим особам.

"Білий Дім" залучає інші компанії та інших осіб (надалі – «Агенти») до надання від імені Білий Дім таких послуг, як: керування конкурсами, розсилання електронних повідомлень, надання маркетингової допомоги, керування веб-сайтами та аналіз даних. Такі агенти матимуть доступ до особистої та неособистої інформації лише у межах, необхідних для надання ними послуг від нашого імені, та не можуть використовувати її в інших цілях. 

"Білий Дім" може співпрацювати й з іншими компаніями (надалі – «Партнери») для надання спільних послуг та проведення спільних рекламних кампаній. Під час надання Вам спільних послуг може виникнути потреба у розголошенні Вашої особистої інформації нашим партнерам. Партнер зможе використовувати інформацію лише у межах, необхідних для надання відповідних послуг в узагальненій формі для статистичної звітності. 

Розголошення особистої інформації у законодавчому порядку та задля захисту інтересів Білий Дім та інших осіб: Білий Дім зберігає за собою право розголошувати Вашу особисту інформацію третім особам, якщо ми вважатимемо, що це необхідно для:

  1. виконання вимог законодавства чи судового процесу, розпочатого проти нас;
  2. захисту наших законних прав чи майна, Білий Дім чи наших користувачів;
  3. розслідування, запобігання чи вжиття заходів щодо незаконної діяльності, підозрюваного шахрайства, ситуацій, що включають потенційні загрози фізичній безпеці іншої особи, або порушень умов користування сайтом Білий Дім
Visa
Кнопка наверх